Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN VO AERODROM

180 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 03 јул. 13:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

3044 Огласи во продавницата

 TOP STAN VO GORCE 31 800 ЕУР
STANOVI VO GRADBA 50m2 43m2 37m2 VO CRNICE -
Renoviran stan vo Cair kaj Poliklinika -
SE IZDAVA LUKS STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Се издава 2-собен наместен стан во Аеродром.
Евидентен Број :29261
Контакт : Ѓорѓи 078/329-048
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

3044 Огласи во продавницата
RENOVIRAN STAN VO TAFTALIDZE 73 500 ЕУР
Stan vo Kapistec 270 ЕУР
NEVSELUVANI STANOVI VO TAFTALIDZE -
STAN VO KISELA VODA 51 000 ЕУР
Кон почеток