Оглас од претпријатие Објавени: јан. 06 2022 11:35

SE IZDAVA 2SOBEN STAN 63m2 VO AERODROM

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 06 11:35
Прегледи: 1
Se izdava namesten stan i edno parking mesto vo Cevahir Sky City. Cena 500 EUR/mesec, plus troshoci. Minimum rok na iznajmuvanje 12 meseci. Raspolaga so dnevna soba, spalna soba, kujna, kupatilo i balkon. Se naogja vo zgrada na 24/40 kata. Zgradata ima lift.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5300

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации