Оглас од претпријатие Објавени: јан. 06 2022 12:00

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ/ CEVAHIR SKY CITY

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 06 12:00
Прегледи: 49
Се изнајмува луксузен трособен стан во Џевахир со површина 62 m2. Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна, две спални соби, две паркинг места. Станот се издава целосно опремен со:
- смарт ТВ
-машина за перење алишта
-машина за садови.
Станот има централно греење и ладење.
Зградата располага со 4 лифта, плус товарен лифт, со рецепција и 24h обезбедување. Комплексот е луксузен со фитнес центар,базен,сауна.

-------------------------------------------------------------

Luxury three-bedroom apartment for rent in Cevahir with an area of 62 m2.The apartment has a living room with a dining area, kitchen, two bedrooms, two parking spaces.
The apartment is for rent fully equipped with:
- smart TV
- washing machine
- dishwasher.
The apartment has central heating and cooling.
The building has four elevators, plus a freight elevator, with a reception and 24h security.
The complex is luxurious with a fitness center, swimming pool, sauna.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7711

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации