Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 63м2 ВО АЕРОДРОМ

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 30 дек. 13:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 30м2 ВО КОЗЛЕ 220 EUR
Garsonjera  48m2 vo Porta Vlae 180 EUR
 SE IZDAVA 3 SOBEN 58м2 VO CRNICE 200 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 56M2 VO AERODROM 150 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se iznajmuva namesten stan, so dve spalni, centralno parno, renoviran, nova kujna. Se naogja na prv sprat, nas. Ostrovo, ul. 23 oktomvri, vednas do PIOM.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6673

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО АЕРОДРОМ 210 EUR
СЕ ИЗДАВA 4-СОБЕН СТАН 100м2 ВО АЕРОДРОМ 450 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 57m2 VO KISELA VODA 200 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 50m2 BO KARPOS 2 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации