Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3-SOBEN STAN 64м2 VO AERODROM/OSTROVO

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 28 мај 17:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 69m2 VO KAPISTEC 400 EUR
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 104m2 NA VODNO 650 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO KISELA VODA 220 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60m2 VO TAFTALIDZE 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се изнајмува двоиполсобен стан во Острово. Одлична локација, покрај кејот на Вардар, на 5 минути пеш од Железничка станица и 15 минути до ГТЦ.
Се наоѓа во кула на 8 кат со функционален лифт и одржан заеднички простор.
- Пространа, сосем нова кујна со трпезарија, опремена со нови апарати.
- Голема спална соба со брачен кревет (и доволно простор за дополнителен кревет).
- Дневна соба, опремена со софа која лесно се трансформира во брачен кревет.
- Балкон со поглед на Вардар
- Ладна остава
- Голема нова бања, темелно реновирана оваа година.
Станот е идеален за парови и семејства со помали деца.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4248

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

На овој линк можете да ги разгледате сите огласи.

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 62m2 VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAV OD 55m2 VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 45M2 VO CENTAR 250 EUR
ИЗДАВАМЕ СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СТРОГ ЦЕНТАР-БОНИМИ 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации