Оглас од претпријатие Објавени: мај 13 2022 02:05

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО АЕРОДРОМ/ CEVAHIR SKY CITY

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 13 02:05
Прегледи: 640
Se izdava stan vo Djevair Kula A na 6 kat so dve spalni sobi, dneven prestoj kujna i kupatilo, kompletno namesten
Cena 450 evra / mesecno.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7712

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации