Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 68M2 VO AERODROM

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
2 SOBEN STAN 40m2 VO KISELA VODA RASAD 200 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 105m2 VO MADZIR MAALO 600 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 55m2 VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
 SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 64m2 VO TAFTALIDZE 180 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава двособен стан 68м2 во Аеродром, Dzevair skycity. Станот е комплетно опремен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило. Станот е опремен со нов мебел и бела техника. Се наоѓа возграда на 7 кат од вкупно 40 ката и има лифт.
Зградата има 24 часовно обезбедување.

Број на соби: 3
Квадратура: 68 m²
Греење: Централно
Спрат: 7 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул.1613

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1013

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAV OD 70м2 VO KOZLE 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 50m2 VO CENTAR 220 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 58m2 VO CENTAR 11 500 МКД
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 40M2 VO AERODROM 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации