Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 70m2 VO AERODROM

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 мар. 12:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан со површина од 70м2 во Аеродром кај Капитол мол.
Станот се издава наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, купатило и балкон
Се наоѓа на 4 кат во зграда со два лифта.
Ориентационо гледа на запад.
Греењето е централно.

Број на соби:3
Квадратура:70 m²
Греење:Централно
Спрат:4 кат
Тип на станот:Во Зграда
Состојба:Нов
Опрема:Наместен
Лифт:Да
Број на балкони:1 Балкон
Број на бањи:1
Подрум:Не
Број на паркинг/гаража:1 Паркинг
Ориентација:Запад
Адреса:бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3997

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA NA VODNO 1 200 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 135M2 VO NASELBA LISICE 550 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 62m2 VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 76M2 VO CENTAR 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации