Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 90M2 VO AERODROM

600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 16:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 50m2 VO KISELA VODA 200 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 78м2 ВО АЕРОДРОМ 300 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 144M2 VO CENTAR 600 ЕУР
LUXURY APARTMENT 132M2 FOR RENT IN CENTER BUNJAKOV 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава LUX апартман како станбен или деловен простор за подолг период. Апартманот е на 5ти кат, трособен сo дневна соба, 2 спални соби, 2 купатила и гардеробер. Греењето е нa клима инвертор. Апартманот е комплет опремен со мебел, бела техника, видеодомофон, кабловска, сателитска, интернет, и друга опрема.
Обезбеден е бесплатен паркинг за едно возило во подземната гаража на молот. Во Зградата има 24/7 физичко обезбедување и видео надзор. Во молот има теретана, куглана, повеќе кафетерии, ресторани, Рамстор маркет, бутици, банкомати од сите банки и други содржини достапни секој ден од 10-22 часот. Кафетериите и рестораните работат од 8 до 24 часот.

Број на соби: 3
Квадратура: 90 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Североисток
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1077

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 63m2 VO KARPOS 300 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 94m2 VO GORCE PETROV 280 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 26M2 VO CENTAR 8 000 МКД
СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 69м2 ВО АЕРОДРОМ 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации