Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3-SOBEN STAN OD 70м2 VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 08 мај 09:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 80m2 VO CENTAR 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 45m2 VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 48M2 VO AERODROM 200 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 90M2 VO KOZLE 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
С издава 3-собен стан 70м2 во Аеродром, позади Капитол мол. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1/5 ката. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4209

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 50m2 VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN SPRAT OD KUKA 60M2 VO PRZINO 200 ЕУР
IZDAVAME NOV 3 SOBEN STAN CEVAHIR-AERODROM 300 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 61M2 VO KISELA VODA 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации