Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA 3SOBEN STAN 80m2 VO AERODROM

16 000 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 03 дек. 12:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 125m2 VO DEBAR MAALO 1 300 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50m2 VO KARPOS 3 300 ЕУР
Se izdava 2soben stan 43m2 vo Karpos3 200 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 59m2 VO CENTAR 260 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава трособен стан со површина од 80м2 во населба Аеродром на бул.Јане Сандански во воените згради непосредно до Тренд.
Станот се издава комплетно наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, бања, тоалет и два балкони.
Се наоѓа на 5 кат во зграда од 8 ката со лифт и гледа на јужна страна.
Греењето е централно.
Има паркинг простор.
Станот се издава по договор и долгорочно.

Број на соби: 3
Квадратура: 80 m²
Греење: Централно
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 80
Година на реновирање: 2018
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4706

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA STAN 57M2 POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR 400 ЕУР
ИЗДАВАМЕ ОДЛИЧЕН 3 СОБЕН НОВ СТАН ВО ДЕБАР МАЛО 430 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 72m2 VO CENTAR 390 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 54м2 VO CENTAR 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации