Оглас од претпријатие Објавени: мај 23 2022 10:03

СЕ ИЗДАВA 4-СОБЕН СТАН 100м2 ВО АЕРОДРОМ

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 23 10:03
Прегледи: 505
Se izdava nov stan vo Cevahir SkySity, kula B, 23 ti kat, povrshina od 100m2, 4soben, dnevna so kujna, tri spalni, dve kupatila, tri balkoni, sopstven parking, se izdava na podolg period, prednost imaat semejstva,
cenata e 450eur mesecno.

ШИФРА 6397

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации