Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA CHETIRISOBEN STAN VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 03 окт. 17:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Shifra: P-50837
Se izdava chetirisoben stan vo Aerodrom vo blizina na Biser i Capitol, 65m2 na 2ri kat so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so mal dneven prostor so kujna, i tri spalni sobi. Stanot e skromno opremen, vo ednata spalna ima brachen lezhaj a vo drugite dve po eden edinechen. Stanot e vselliv od 01 Oktomvri 2016.
Cena: 200 evra + mesechni troshoci.
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 220 EUR
SE IZDAVA STAN VO AERODROM ZA 2 MESECI 300 EUR
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 1 500 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 320 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации