Оглас од претпријатие Објавени: мар. 06 2022 08:47

Se izdava dvosoben nov stan posledna 5ka Novo Lisice

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 06 08:47
Прегледи: 747
SIFRA 3726
POVRSINA 42 KAT 7
Dnevna soba kujna so trpezarija
Posebna spalna soba
Greenjeto e centralno


++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Опис на линк

Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
078305161

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации