Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 37m2 KAJ MAJCIN DOM

130 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 20 јун. 11:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV 2-SOBEN 36M2 STAN VO KISELA VODA 37 800 ЕУР
DVOSOBEN STAN 50M2 VO KARPOS 2-SPROTI MAK PETROL 50 000 ЕУР
Trosoben NOV 63m2 vo Vlae 900 ЕУР
OPREMEN DVOSOBEN 43M2 STAN VO CRNICE 46 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава комплет опремен двособен стан во близина на Мајчин дом со површина од 37м2 на 5-ти кат со лифт и централно парно, шифра 3719
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV TROSOBEN STAN 58m2 DEBAR MAALO 1 150 ЕУР
ODLICEN NOV DVOSOBEN 48M2 STAN VO KISELA VODA 1 050 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 77 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN 50M2 STAN VO TAFTALIDZE 2 1 100 ЕУР
Кон почеток