Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan 56m2 vo Aerodrom

0 МКД

Се изнајмува од: Snezana 17 авг. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se iznajmuva dvosoben stan kaj crkvata Sveti Ilija- star Aerodrom,prv sprat orientacija jugo-istok.
Cena 160 eur
Snezana
2468713
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации