Оглас од претпријатие Објавени: фев. 01 2018 10:17

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 68m2 VO AERODROM

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 01 10:17
Прегледи: 68
Се издава двособен проширен стан со површина од 68м2 во населба Аеродром.
Станот е наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило, ходник, две тараси, шпајз и подрум.
Има парно греење, клима уред, нова фасада.
Се наоѓа на 2 кат од вкупно 8 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 68 m²
Греење: Централно
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југозапад
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 833

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации