Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

0 МКД

Се изнајмува од: Верица Ракиќ 01 септ. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава двособен наместен стан во Аеродром.

Лице за контакт: Верица 072257965
Петре 070887967
Верица Ракиќ
072257965
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации