Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN VERO CAPITOL AERODROM

10 000 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 15 јан. 13:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA TROSOBEN SPROTI TREND AERODROM 16 000 МКД
TROSOBEN NOV NOVO LISICE POSEDNA 5 KA 280 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN TOBAKO 2 270 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN - ADORA FLARTON RAMPA 320 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
SIFRA 761
POVRSINA 50 KAT 2
Dnevna soba
Posebna kujna so trpezarija
Posebna spalna soba
Greenjeto e centralno

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Visit our store page
Show on the map
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
SE IZDAVA TROOBEN NAMESTEN TOBAKO 2/250 EVRA 250 ЕУР
TROSOBEN CENTAR KAJ KAFE KRUG DEBAR MALO 220 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN ELENA LUKA TOBACO 2 220 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN NOV SPROTI KLINIKA 250 ЕУР
Кон почеток