Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN OD 30M2 VO NOVO LISICE

140 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 28 јан. 11:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 43m2 VO TAFTALIDZE 1 10 000 МКД
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 65m2 VO CENTAR 220 ЕУР
IZDAVAME 4 SOBEN STAN OD KUKA VO CRNICE POVOLNO 330 ЕУР
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN 90м2 VO KARPOS 1 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава еднособен стан 30м2 во Ново Лисиче на Адора зградите на претпоследна станица 5 и 15. Станот е празен и располага со ходник, купатило и кујна. Греењето е на струја, гледа на западна страна и има паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 1/9 ката. Зградата нема лифт. Станот е нова градба погоден за фирми.

Број на соби: 1
Квадратура: 30 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Запад
Адреса: ул. Февруарски поход

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

ШИФРА 4756

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 74M2 VO CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 53m2 VO KARPOS 3 10 000 МКД
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 116M2 NA VODNO 600 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN OD 90m2 VO KAPISTEC 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации