Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ednosoben stan pozadi Tobako 2

190 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Oliver 18 апр. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава нов еднособен стан на 5ти кат во зградата позади Тобако 2 во Аеродром. Станот е комплетно опремен, има централно греење и ниски режиски трошоци. Истиот не поседува паркинг простор.
Една кирија депозит.
Без агенции!
Leaflet
Кон почеток