Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ednosoben stan vo Aerodrom

0 ЕУР

Се изнајмува од: Светлана Станкова 20 јан. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава еднособен стан во трговскиот центар Скопјанка четврти кат, со лифт, парно греење, опремен со елементи од куја.
Тел.контакт 075 458 346 Миро
Светлана Станкова
075458346
Leaflet
Кон почеток