Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ednosoben stan vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Stefche 19 јун. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Еднособен стан на 3 кат плус приземје.
Дневна, кујна и трпезарија заедно плус една соба и купатило.
Комплетно наместен. Во спалната има два кревета со фиоки за пуштање, плакар.
Кујна комплетна со шпорет фрижидер.
Машина за перење, телевизор клима уред, ПВЦ прозори.
Stefche
070306115
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации