Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ekskluzivno namesten stan

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: ljubica 14 фев. 22:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Stanot e vo odlicna sostojba kompletno ureden so solar i sopstveno parno greenje. Ima garazno mesto i sopstven podrum
ljubica
070268828
Leaflet
Кон почеток