Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA 32M2 VO AERODROM

120 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 15:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 59m2 VO CENTAR 260 EUR
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN 64м2 VO AERODROM/OSTROVO 200 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KUKA 66M2 VO GORCE PETRO 250 EUR
SE IZDAVA 3SOBEN STAN 80m2 VO AERODROM 16 000 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава гарсоњера со површина 32м2 во Аеродром. Станот е реновиран, наместен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија и купатило.
Се наоѓа во зграда на 5 кат од вкупно 5 ката +поткровје. Зградата нема лифт.

Број на соби: 1
Квадратура: 32 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1071

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************
Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN OD 30M2 VO NOVO LISICE 140 EUR
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN OD 70м2 VO AERODROM 250 EUR
SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN OD 130m2 VO KOZLE 800 EUR
SE IZDAVA 3 SOBNA KUKA 70m2 NA VODNO 220 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации