Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera od 1 mart

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: jovica 10 фев. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
izdavam garsonjera 32 m2 vo micurin do nova zeleznicka ,avtobuska stanica, namestena od 1 mart.
Leaflet
Кон почеток