Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera od 25m2 vo Aerodrom

140 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Љупчо Горчески 03 фев. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Наместена гарсоњера со парно на 3-ти кат/4 со лифт во Аеродром кај слаткарница Палма.
Љупчо Горчески
078448840
Кон почеток