Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera od 40m2 vo Aerodrom

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: caci Вчера 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava garsonjera vo Aerodrom nad slatkarnicata Palma,karshi Tobako 2.Stanot e na treti sprat so lift,parno i niski smetki.
Leaflet
Кон почеток