Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM - DO POLIKLINIKA

9 500 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 25 ноем. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom pozadi Kapitol 250 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom 250 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan kaj pedagoska 260 ЕУР
STAN VO KARPOS 1 0 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA GARSONJERA 25M2,centralno greenje e iskluceno no topol stan,ima inverter klima,na 2 sprat kat so lift,se naoga karsi Poliklinikata Jane Sandanski i crkvata.Se izdava na podolg vremenski period.
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 0 ЕУР
SE IZDAVAAT DVA MALI STANA VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
TROSOBEN STAN VO RASADNIK 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации