Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava komforen trosoben prazen stan vo Aerodro

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Family House 17 авг. 11:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava trosoben komforen nprazen stan vo nas Aerodrom. Stanot e na 2 kat so dve spalni, dnevna soba kujna, kupatiolo, poseben toilet I terasa, Garazno mesto pod zgradata. Greenje so sopstveno parno. Vednas do voeniot hotel.
Agencija Family House.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации