Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno namesten stan vo Novo Lisice

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Daniela 29 ноем. 21:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava kompletno namesten stan.Opremen so nova bela tehnika, televizor i slicno. Se naogja vo Novo Lisice, stanot e 68m2, so dve spalni sobi,dnevna soba so tarpezarija, kujna, kupatilo.
Stanot e na 3 kat, ima lift.
Leaflet
Кон почеток