Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN TROSOBEN STAN

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛИДЕР 11 септ. 19:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛИДЕР

ЛИДЕР

382 Огласи во продавницата

SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR 12 000 МКД
LUX STAN NA VODNO SO 3 SPALNI SOBI 700 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN ZA TRI STUDENTI 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO OSTROVO VO BLIZINA NA RED KAFE, SO POVRSINA OD 68M2, RASPOLAGA SO DNEVEN PRESTOJ, DVE SPALNI SOBI, ODVOENA KUJNA, TRPEZARIJA, BANJA, DVA BALKONI, SO CENTRALNO GREENJE
POVEKE INF NA 078/267-327
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Посетете ја нашата продавница
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Прикажи на мапата
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР

ЛИДЕР

382 Огласи во продавницата
GARSONJERA VO GRADBA 1 000 ЕУР
ATRAKTIVNA LOKACIJA CENTAR POZADI UNIVERZALNA 270 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN 45m2 KAPISTEC 200 ЕУР
SE BARAAT AGENTI ZA NEDVIZNOSTI -
Кон почеток