Објавени: фев. 16 2022 01:52

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 16 01:52
Прегледи: 2924
Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom - Capitol Mall
Kompletno luksuzno opremen
1 spana soba ,
2 parking mesta vo podzemen parking,
Ladenje - greenje inverter vo site sobi
7 kat so prekrasen pogled
Vlez so recepcija 24/7
Obezbeduvanje 24/7
Housekeeping 365
Hotelska Usluga (po izbor -dorucek, cistenje,)Brand new Luxury Apartment for rent in Aerodrom - Capitol Mall ,with area of 64m2, 1 bedroom, modern and high quality furniture and equipment. .The Apartment is on 7th floor , in a new building with elevator. It has two parking place in a garage and 24 hours security. Reception 24/7.Private heating system with 2 AC units.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации