Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO AERODROM

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real EstateTalenat Home 14 јун. 16:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Аеродром
Површина: 61 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Станот се наоѓа кај поликлиника Јане Сандански.Станот е луксузно наместен и со него има и паркинг место.Цена 350евра
Нема посетени огласи
Кон почеток