Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO NOVO LISICE

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПЕРФЕКТ 19 апр. 15:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 280 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
DUPLEKS VO DEBAR MAALO 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: P-40839
Se izdava trosoben stan vo Novo Lisiche, 73m2, na 2kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:400evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 270 ЕУР
Stan vo Novo Lisice 67 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN ZA KANCELARII 250 ЕУР
SE IZDAVA NOV NEVSELEN STAN VO NOVO LISICE 270 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации