Објавени: јан. 18 2022 11:51

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Cevahir

Објавени: јан. 18 11:51
Прегледи: 822
Се изнајмува луксузен трособен стан во Џевахир со површина 62 m2. Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна, две спални соби, две паркинг места. Станот се издава целосно опремен со:
- смарт ТВ
-машина за перење алишта
-машина за садови.
Станот има централно греење и ладење.
Зградата располага со 4 лифта, плус товарен лифт, со рецепција и 24h обезбедување. Комплексот е луксузен со фитнес центар,базен,сауна.

Цена по договор.

Контакт:
+389 78465606 - Даниел
+389 70257078 - Климентина

-------------------------------------------------------------

Luxury three-bedroom apartment for rent in Cevahir with an area of 62 m2.The apartment has a living room with a dining area, kitchen, two bedrooms, two parking spaces.
The apartment is for rent fully equipped with:
- smart TV
- washing machine
- dishwasher.
The apartment has central heating and cooling.
The building has four elevators, plus a freight elevator, with a reception and 24h security.
The complex is luxurious with a fitness center, swimming pool, sauna.

Price by agreement.

Contact:
+389 78465606 - Daniel
+389 70257078 - Klimentina
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации