Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzno namesten stan vo Skopjanka

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Elena 29 ноем. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е на 4ти кат, со лифт,
греењето е со инвертер клима,
има една спална со два поединечни кревети
Leaflet
Кон почеток