Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan 40m2 vo Novo Lisice

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Златко 08 дек. 23:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се издава комплетно наместен стан во Ново Лисиче. Станот се наоѓа на прв кат, се состои од кујна, купатило, дневна, спална и детска (или дополнителна) соба. Кујната е опремена со сите апарати за домаќинство (фрижидер со 3 фиоки за замрзнување, машина за садови, шпорет и аспиратор). Во купатилото има машина за перење на алишта. Дневната соба има нов тросед, трпезарија и комода со полици. Спалната соба има нов лежај со нов душек (алое вера), SDI плакар со вграден фиокар. Детската или дополнителнаta соба има плакар со фиокар и полици. Станот има клима уред, целосно е реновиран и фарбан (заедно со прозори и врати). Се издава за подолг временски период, без студенти и без агенции. Контакт 070598335 Златко
Златко
070598335
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации