Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan blizu Zeleznicka stanica

11 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: zoran Вчера 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Издавам комплетно наместен стан на прв кат без лифт во населба Мичурин, во непосредна близина на Железничка станица.
Станот располага со дневна соба, кујна, трпезарија, посебно одвоена спална соба, ходник и бања а истиот е приклучен на централно греење.
Во близина има основно училиште, градинка и повеќе маркети.
Leaflet
Кон почеток