Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Zane 10 дек. 19:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Stanot e kompletno namesten,so izdvoena spalna,na prizemje so dvor.Vo cenata vleguvaat i site smetki.Potrebno e uplata eden mesec unapred plus mesecna uplata sekoj mesec najdocna do 5ti.Sloboden od 5ti januari.
Leaflet
Кон почеток