Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

Се изнајмува од: Зоран 02 јул. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 64 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се издава потполно наместен стан во Ново Лисиче.
Станот поседува дневна, трпезарија, кујна, спална соба, купатило и тераса.
Станот е вселив од 20.06.2018 година
Нема посетени огласи
Кон почеток