Објавени: мај 06 2022 12:53

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 06 12:53
Прегледи: 940
Aerodrom, do poliklinika Jane Sandanski, nova gradba, 4-ti kat, spalna, detska, dnevna so trpezarija i kujna, kupatilo so tus kabina, gostinsko wc, terasa, parno, klima, komplerno namesten, so lift.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации