Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice 60m2

15 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Tanja 27 септ. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava namesten stan vo Novo Lisice, 60m2, na treti kat, vo zgrada so lift I garaza.
Sobi: dnevna, kujna, spalna, kupatilo, terasa.
cena 13.000 MKD/mesecno

tel za kontakt : 070 367792
vreme za kontakt: sekoj raboten den od 15.30h do 18.00h + vikend
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации