Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

Се изнајмува од: Danilo 19 јун. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Izdavam Namesten stan vo Novo Lisice, 45 m2 (Novi zgradi) kaj posledna petka.
Informacii na tel: 02 2620523
mob. 075549370
Leaflet
Кон почеток