Објавени: мар. 07 2022 02:53

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 07 02:53
Прегледи: 4653
Се издава наместен стан на улица Февруарски поход во Ново Лисиче. Станот е комплетно наместен, има и паркинг место во гаража, веднаш вселлив.
Јордан - 071 24 88 92
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации