Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan za studenti

170 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Kate 08 авг. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se sostoi od dve prostorii , kujna posebno, dnevna posebno, spalna posebno. Nema masina za perenje.
Leaflet
Кон почеток