Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN ZA TRI STUDENTI

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: ЛИДЕР 21 авг. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN DVOSOBEN STAN ZA STUDENTI VO AERODROM, SO POVRSINA OD 45M2, NA PRV KAT, SO DVE SOBI SO TRI POEDINECNI KREVETI, KUJNA, BANJA, SO SOPSTVENO GREENJE.
POVEKE INF : 078/267-327
ЛИДЕР
078-439-120
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации