Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan

0 МКД

Се изнајмува од: Stole 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Sk.Aerodrom,izdavam odlicno namesten dvosoben stan,56m2,za samci ili studenti so 4 legla,renoviran,parno,klima,1vi kat,blisku do zeleznicka.inf tel.070272518
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации