Објавени: мај 19 2022 12:37

Se izdava nov dvosoben namesten stan so prekrasen pogled

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 19 12:37
Прегледи: 368
Се издава нов стан, невселен, 53м2 во кула Ц во џевахир. Станот се наоѓа на 21-ви кат, со засебна тераса од станот и ексклузивно право на користење на големата (50м2) тераса која се наоѓа веднаш до станот.
Станот поседува целосно опремена кујна со кујнски апарати, дневна соба со трпезарија, ходник, спална соба и тоалет.
Истиот поседува централно греење и ладење.
Станот поседува прекрасен отворен поглед на Скопје, а комплексот Џевахир овозможува врвни услови (приватно лоби, сала за прослави, спа, фитнес и базент - со посебни и поповолни услови за оние кои живеат во Џевахир.

Станот е веднаш вселив и истиот се издава на подолг временски период.

—————————————————————

New apartment for rent,53m2 in tower C in Cevahir. The apartment is located on the 21st floor, with a separate terrace from the apartment and the exclusive right to use the large (50m2) terrace located next to the apartment.
The apartment has a fully equipped kitchen with kitchen appliances, living room with dining area, terrace, bedroom and toilet.
It has central heating and cooling.
The apartment has a beautiful open view of Skopje, and the complex Cevahir provides top conditions (private lobby, hall for celebrations, spa, gym and swimming pool - favorable conditions for those who live in Cevahir.

The apartment is available for a longer period of time.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации