Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2022 02:18

Se izdava nov nevseluvan dvosoben stan vo Cevahir Kula C

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 20 02:18
Прегледи: 184
ШИФРА- 480

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ убаво наместен двособен стан во Аеродром-Џевахир во кула Ц. Станот е невселуван, комплетно наместен со нов мебел и бела техника со отворен поглед, поседува сопствено паркинг место пред зградата со картица.

- 53м2
- спална
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса
- 21 спрат со лифт
- греење на струја (клими)
- сопствен паркинг пред зграда со картица

цена: 350еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com
Опис на линк

DELTA Nedviznosti

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Даме Груев бр. 5/8-1 075424130 http://delta.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации